5155 Hängmappsarkiv, 1900-talets mitt

Hängmappsarkiv, 1900-talets mitt
  • Hängmappsarkiv, 1900-talets mitt

grönlackerad plåt

  • Skick:viss rost, bucklor, repor, fläckar och märken, saknar nyckel
  • Storlek:H 130, B 39, D 71 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK