5151 Trappall, 1900-talets mitt

Trappall, 1900-talets mitt
  • Trappall, 1900-talets mitt
  • Trappall, 1900-talets mitt
  • Trappall, 1900-talets mitt
  • Trappall, 1900-talets mitt

metall

  • Skick:slitage, repor, fläckar och märken, skadade rörskydd

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK