5150 Äppelplockarstege, 1900-talets mitt

trä
- Skick:delvis omarbetad, slitage, fläckar, skador, repor och märken
- Storlek:arbetshöjd 163 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |