5070 Soffa samt fåtölj, 1900-talets mitt

helstoppade, omarbetade, djuphäftad rygg
- Skick:undermåligt omklädda, bruksslitage, fläckar och märken
- Storlek:längd soffa 140 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |