10573 Jukebox, AMi, USA, 1900-talets mitt

omarbetad för 45-varvare
- Skick:osäker funktion (lyser) slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 199, B 81, D 61 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |