10499 Äldre gunghäst, 1900-tal

bemålat trä, garn
- Skick:slitage, skador, bortfall, repor, fläckar och märken
- Storlek:sitthöjd 53 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |