10432 Resegrammofon, Philips, GF 113, 1900-talets andra hälft

Resegrammofon, Philips, GF 113, 1900-talets andra hälft
  • Resegrammofon, Philips, GF 113, 1900-talets andra hälft

orange plast

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK