10344 Samekniv, Janne Marttiini, Finland

signerad, handtag i björk, läderslida
- Skick:bruksslitage, slitage överdel skaft
- Storlek:L 27,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |