10344 Samekniv, Janne Marttiini, Finland

Samekniv, Janne Marttiini, Finland
  • Samekniv, Janne Marttiini, Finland

signerad, handtag i björk, läderslida

  • Skick:bruksslitage, slitage överdel skaft
  • Storlek:L 27,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK