10234 Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal

svart lackerad med gröna detaljer, hopfällbar
- Skick:smärre bruksslitage
- Storlek:höj-och sänkbar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |